C3216X8R2A224M160AB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 2 241
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 6 120
Datasheet
0.22 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)