C3216X7S3A102M085AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3 995
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 187
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
In Stock: 0
Knowles Syfer
1000 pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7S 1206 (3216 Metric)