C3216X7R2E333M160AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 545
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 3 500
Datasheet
In Stock: 683 928
Similar
Direct
Knowles Syfer
Direct
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Knowles Syfer
0.033 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)