C3216X7R2E223M115AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3 677
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 3 462
Datasheet
In Stock: 978
Similar
Similar
Direct
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
In Stock: 793
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
0.022 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)