C3216X7R2A683K160AM is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 5 990
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 8 943
Datasheet
Upgrade
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.068 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)