C3216X5R1E155K160AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 2 000
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 6 911
Datasheet
Similar
Direct
KEMET
1.5 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)