C2012NP01H223J125AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 12 638
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 15 136
Datasheet
Murata Electronics
Upgrade
KEMET
Similar
Similar
Samsung Electro-Mechanics
0.022 µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)