L40S200D15CM is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Current Sensor 200A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
L40S200D15CM
DigiKey Part Number
132-L40S200D15CM-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L40S200D15CM
Description
CURRENT SENSOR HE/OL 200A
Detailed Description
Category
Frequency
DC ~ 25kHz
Mfr
Linearity
±0.1%
Series
Voltage - Supply
±12V ~ 15V
Current - Supply (Max)
25mA
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C