TMF316B7225KLHT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
KEMET
KEMET
TDK
2.2 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)