LLRNJ10145GL3R3NNY is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
3.3 µH Shielded Wirewound Inductor 6.1 A 10mOhm Nonstandard
LLRNJ10145GL3R3NNY
DigiKey Part Number
587-LLRNJ10145GL3R3NNYTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LLRNJ10145GL3R3NNY
Description
FIXED IND 3.3UH 6.1A 10 MOHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Current - Saturation (Isat)
7.33A
Mfr
Shielding
Shielded
Series
DC Resistance (DCR)
10mOhm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Part Status
Active
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Type
Wirewound
Mounting Type
Surface Mount
Material - Core
Package / Case
Nonstandard
Inductance
Size / Dimension
0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Tolerance
±30%
Height - Seated (Max)
0.191" (4.85mm)