Image for FSSCSR1T782MM2AZ-AJ is not available
FSSCSR1T782MM2AZ-AJ
DigiKey Part Number
587-FSSCSR1T782MM2AZ-AJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FSSCSR1T782MM2AZ-AJ
Description
FILTER SAW 782MHZ 5-SMD
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
782MHz Frequency Cellular, LTE, WCDMA RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.5dB Bandwidth 5-SMD, No Lead
Category
Insertion Loss
1.5dB
Manufacturer
Taiyo Yuden
Applications
Cellular, LTE, WCDMA
Series
Mounting Type
Surface Mount
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
5-SMD, No Lead
Part Status
Active
Height (Max)
0.020" (0.50mm)
Frequency - Center
782MHz
Size / Dimension
0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)