EMF212B7224KGHT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
KEMET
KEMET
Walsin Technology Corporation
0.22 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)