EMF107B7224KAHT is available for purchase but is not normally stocked.
Taiyo Yuden
In Stock: 7 900
Datasheet
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
TDK
In Stock: 144
Murata Electronics
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
0.22 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)