AMK325ABJ107MMHT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 248
Datasheet
Upgrade
Taiyo Yuden
In Stock: 232
Datasheet
100 µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)