OTETDLLANF-25.000000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Raltron Electronics
In Stock: 47
Datasheet
Parametric Equivalent
Diodes Incorporated
Renesas Electronics Corporation
25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
OTETDLLANF-25.000000
DigiKey Part Number
1664-1063-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OTETDLLANF-25.000000
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Detailed Description
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
75mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.063" (1.60mm)