XLI98C-30-30-2.15
DigiKey Part Number
1168-XLI98C-30-30-2.15-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLI98C-30-30-2.15
Description
XL25 CERAMIC 30X30MM W/LI98C ADH
Length
1.181" (30.00mm)
Width
1.181" (30.00mm)
Fin Height
0.085" (2.15mm)