XLI98-20-20-2.25
DigiKey Part Number
1168-XLI98-20-20-2.25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLI98-20-20-2.25
Description
XL25 CERAMIC 20X20MM W/LI98C ADH
Length
0.787" (20.00mm)
Width
0.787" (20.00mm)
Fin Height
0.089" (2.25mm)