TG-APC93-30-30-2.0-0
DigiKey Part Number
1168-TG-APC93-30-30-2.0-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-APC93-30-30-2.0-0
Description
THERM PAD 30MMX30MM GRAY
Detailed Description
Thermal Pad Gray 30.00mm x 30.00mm Square
Category
Outline
30.00mm x 30.00mm
Thickness
0.0790" (2.000mm)
Packaging
Box
Thermal Conductivity
2.0W/m-K