T62-150-150-0.13
DigiKey Part Number
1168-T62-150-150-0.13-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T62-150-150-0.13
Description
THERM PAD 150MMX150MM BLACK
Detailed Description
Thermal Pad Black 150.00mm x 150.00mm Square
Category
Thickness
0.0050" (0.127mm)
Thermal Conductivity
20W/m-K
Outline
150.00mm x 150.00mm