LI98-50M-320-0.15
DigiKey Part Number
1168-1933-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LI98-50M-320-0.15
Description
THERM PAD 50MX320MM W/ADH WHITE
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad White 50.00m x 320.00mm Rectangular Adhesive - Both Sides
Part Status
Not For New Designs
Thermal Conductivity
1.0W/m-K
Shape
Rectangular
Shelf Life Start
Date of Purchase
Outline
50.00m x 320.00mm
Base Product Number
Thickness
0.0060" (0.152mm)