SXT32410DC48-25.000M
DigiKey Part Number
5173-SXT32410DC48-25.000MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5173-SXT32410DC48-25.000MCT-ND - Cut Tape (CT)
5173-SXT32410DC48-25.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SXT32410DC48-25.000M
Description
CRYSTAL 25.000MHZ 10 PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
1 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 MHz ±20ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Category
Load Capacitance
10pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±25ppm
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)