SXO75P3D481-200.000M is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
SiTime
200 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SXO75P3D481-200.000M
DigiKey Part Number
2388-SXO75P3D481-200.000M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SXO75P3D481-200.000M
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Customer Reference
Detailed Description
Category
Output
LVPECL
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±20ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
80mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.067" (1.70mm)