SI5347B-D-GM
DigiKey Part Number
336-5864-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SI5347B-D-GM
Description
IC CLK BUFFER PLL
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
IC 350MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad
Category
Differential - Input:Output
Yes/Yes
Manufacturer
Skyworks Solutions Inc.
Frequency - Max
350MHz
Packaging
Tray
Divider/Multiplier
Yes/No
Part Status
Active
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.47V
DigiKey Programmable
Not Verified
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C