SI5347A-D-GM
DigiKey Part Number
336-3774-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SI5347A-D-GM
Description
IC BASE/BLANK PROTOTYPING 64QFN
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
IC 712.5MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
SI5347A-D-GM Models
Category
Differential - Input:Output
Yes/Yes
Manufacturer
Skyworks Solutions Inc.
Frequency - Max
712.5MHz
Packaging
Tray
Divider/Multiplier
Yes/No
Part Status
Active
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.47V
DigiKey Programmable
Not Verified
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C