595CH32M7680DGR is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
32.768 MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
6-SMD 5x7
595CH32M7680DGR
DigiKey Part Number
595CH32M7680DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
595CH32M7680DGR
Description
XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±15ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
100mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
75mA
Voltage - Supply
3.3V