549BAAA000112BCG is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
10 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V, 2.5V, 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
8-SMD No Lead 3,2x5mm
549BAAA000112BCG
DigiKey Part Number
863-549BAAA000112BCGTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
549BAAA000112BCG
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V, 2.5V, 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
121mA
Supplier Device Package
8-SMD (5x3.2)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.052" (1.33mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
112mA