530FC200M000DGR
DigiKey Part Number
530FC200M000DGR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530FC200M000DGR
Description
OSC XO 200.000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Oscillator 6-SMD, No Lead
Packaging
Bag
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)