530BC400M000DGR is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
400 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
530BC400M000DGR
DigiKey Part Number
863-530BC400M000DGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530BC400M000DGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±7ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
98mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
75mA