515CCB122M880BAG is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 91
Suntsu Electronics, Inc.
In Stock: 91
122.88 MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
515CCB122M880BAG
DigiKey Part Number
515CCB122M880BAG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
515CCB122M880BAG
Description
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
29mA
Supplier Device Package
6-SMD (5x3.2)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.052" (1.33mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA
Voltage - Supply
3.3V