515CAA49M1520BAGR is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
49.152 MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
515CAA49M1520BAGR
DigiKey Part Number
863-515CAA49M1520BAGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
515CAA49M1520BAGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED SINGLE
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±100ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
29mA
Supplier Device Package
6-SMD (5x3.2)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.052" (1.33mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
22mA
Voltage - Supply
3.3V