SIT9375AI-02B1-2510-125.000000E | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SIT9375AI-02B1-2510-125.000000E |
Description | MEMS OSC XO 125MHZ LVDS |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 2.5V |
Mfr | Frequency Stability ±20ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 39mA |
Frequency | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm) |