SIT3921AC-2CF-25NZ125.000000T is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
125 MHz DCXO LVDS Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT3921AC-2CF-25NZ125.000000T
DigiKey Part Number
SIT3921AC-2CF-25NZ125.000000T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SIT3921AC-2CF-25NZ125.000000T
Description
MEMS OSC DCXO 125.0000MHZ LVDS
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±10ppm
Mfr
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Series
Current - Supply (Max)
55mA
Supplier Device Package
6-SMD (5x3.2)
Type
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Output
LVDS
Base Product Number
Voltage - Supply
2.5V