SIT1533AI-H4-AA2-32.768G is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 436
Datasheet
32.768 kHz XO (Standard) NanoDrive™ Oscillator 1.5V ~ 3.63V 4-SMD, No Lead