SPDL3225-101-2P-T | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | SPDL3225-101-2P-T |
Description | CMC 100UH 150MA 2LN 5.1KOHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 100 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.1 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 1.5Ohm |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | SPDL3225-101-2P-T Models |
Category | Current Rating (Max) 150mA |
Manufacturer Signal Transformer | DC Resistance (DCR) (Max) 1.5Ohm |
Series | Voltage Rating - DC 50V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Ratings AEC-Q200 |
Filter Type Signal Line | Mounting Type Surface Mount |
Number of Lines 2 | Size / Dimension 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) |
Impedance @ Frequency 5.1 kOhms @ 10 MHz | Height (Max) 0.098" (2.50mm) |
Inductance @ Frequency 100 µH @ 100 kHz | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |