6SE64002FL010AB0
DigiKey Part Number
3473-6SE64002FL010AB0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
6SE64002FL010AB0
Description
LINE FILTER 200V/240VAC 10A CHAS
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Single Phase EMC/EMI Line Filter 10 A 200V, 240V Terminal Block
Category
Voltage - Rated AC
200V, 240V
Manufacturer
Siemens
Current
10 A