3VA52125EF412AA0
DigiKey Part Number
3473-3VA52125EF412AA0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3VA52125EF412AA0
Description
BRKR 3VA52 4P 125A 35KA ATAM 100
Detailed Description
Circuit Breaker 125A 690 V AC 1 kV DC Lever DIN Rail
Category
Voltage Rating - AC
690 V
Voltage Rating - DC
1 kV
Current Rating (Amps)
125A