3SU11036AA701AA0 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Siemens
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Siemens
In Stock: 0
Datasheet
LED Panel Indicator Clear Clear 110V Screw Terminal
3SU11036AA701AA0
DigiKey Part Number
3473-3SU11036AA701AA0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3SU11036AA701AA0
Description
LED PNL IND CLR CLR 22MM SRW TER
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
3SU11036AA701AA0 Models
Category
Voltage
110V
Manufacturer
Panel Cutout Shape
Round
Series
Panel Cutout Dimensions
0.88" (22.30mm)
Packaging
Box
Lens Size
22.00mm Dia