Image for LS018B7DH02 is not available
LS018B7DH02
DigiKey Part Number
425-LS018B7DH02-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LS018B7DH02
Description
1.8" (203 X 303) 5V
Manufacturer Standard Lead Time
28 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Graphic LCD Display Module Transmissive TFT - Monochrome LVDS 15" (381.00mm) 320 x 240 (QVGA)
Category
Display Mode
Transmissive
Manufacturer
Sharp Microelectronics
Diagonal Screen Size
15" (381.00mm)
Packaging
Bulk
Viewing Area
58.80mm W x 35.28mm H