UMPC-10-L-18C-M-12.0
DigiKey Part Number
612-UMPC-10-L-18C-M-12.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UMPC-10-L-18C-M-12.0
Description
CBL ASSEM MPOWER 10POS 18AWG 12"
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 1.00' (304.80mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
UMPC-10-L-18C-M-12.0 Models
Category
Length
1.00' (304.80mm)