SMSD-05-24C-L-10.00-S-K
DigiKey Part Number
612-SMSD-05-24C-L-10.00-S-K-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SMSD-05-24C-L-10.00-S-K
Description
.100" MINI MATE UNIVERSAL DOUBLE
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)