ZD-TG-IP129-20
DigiKey Part Number
4093-ZD-TG-IP129-20-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZD-TG-IP129-20
Description
SCR PROT IPAD PRO
Customer Reference
Detailed Description
Screen Protector iPad Pro (4th Gen 2020 and 5th Gen 2021) 12.9" (12.90", 328mm)
Category
Type
Screen Protector
Manufacturer
Sahara Case LLC
Applications
iPad Pro (4th Gen 2020 and 5th Gen 2021)
Packaging
Retail Package
Diagonal Screen Size
12.9" (12.90", 328mm)