BR25320N-10SU-1.8 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Microchip Technology
In Stock: 4 203
Datasheet
Similar
Microchip Technology
In Stock: 5 171
Datasheet
onsemi
Fremont Micro Devices Ltd
In Stock: 48
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Renesas Electronics Corporation
EEPROM Memory IC 32Kbit SPI 3 MHz 8-SOIC
BR25320N-10SU-1.8
DigiKey Part Number
BR25320N-10SU-1.8-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR25320N-10SU-1.8
Description
IC EEPROM 32KBIT SPI 3MHZ 8SOIC
Customer Reference
Detailed Description
Category
Memory Interface
SPI
Mfr
Clock Frequency
3 MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Write Cycle Time - Word, Page
5ms
Part Status
Obsolete
Voltage - Supply
1.8V ~ 5.5V
DigiKey Programmable
Not Verified
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)