XUP736125.000000X is available for purchase but is not normally stocked.
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
SiTime
125 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XUP736125.000000X
DigiKey Part Number
800-XUP736125.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUP736125.000000XCT-ND - Cut Tape (CT)
800-XUP736125.000000XDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUP736125.000000X
Description
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
115mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)