XUL736200.000000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 140
Datasheet
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Parametric Equivalent
SiTime
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XUL736200.000000I
DigiKey Part Number
800-4027-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL736200.000000I
Description
MULTIMKT-TIMING
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
65mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)