XPL336100.000000I
DigiKey Part Number
800-XPL336100.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XPL336100.000000I
Description
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
Customer Reference
Detailed Description
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
67mA
Part Status
Last Time Buy
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)