XLL536300.000000X is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
300 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLL536300.000000X
DigiKey Part Number
800-XLL536300.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL536300.000000X
Description
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
100mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)