XLL526125.000000I | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | XLL526125.000000I |
Description | XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 33 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Voltage - Supply 2.5V |
Mfr | Frequency Stability ±25ppm |
Series | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 34mA |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Base Resonator | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Type | Size / Dimension 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) |
Frequency | Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm) |