ISL33003IUZ-T
DigiKey Part Number
ISL33003IUZ-T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ISL33003IUZ-T
EDA/CAD Models
ISL33003IUZ-T Models
Category
Capacitance - Input
10 pF
Voltage - Supply
2.3V ~ 5.5V
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply
4mA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Package / Case
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)