RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4
DigiKey Part Number
2151-RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4CT-ND - Cut Tape (CT)
2151-RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RSF-869.000-2000-3030-TR-NS4
Description
FILTER SAW 869MHZ 6-SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
869MHz Frequency General Purpose RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 2.2dB 2MHz Bandwidth 6-SMD, No Lead
Category
Insertion Loss
2.2dB
Manufacturer
Raltron Electronics
Applications
General Purpose
Series
Mounting Type
Surface Mount
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
6-SMD, No Lead
Part Status
Active
Height (Max)
0.051" (1.30mm)
Frequency - Center
869MHz
Size / Dimension
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Bandwidth
2MHz