CL3225-155.520-3.3-25-X-T-TR is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Abracon LLC
SiTime
SiTime
Vishay Dale
155.52 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
CL3225-155.520-3.3-25-X-T-TR
DigiKey Part Number
2151-CL3225-155.520-3.3-25-X-T-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-CL3225-155.520-3.3-25-X-T-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-CL3225-155.520-3.3-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CL3225-155.520-3.3-25-X-T-TR
Description
XTAL OSC XO 155.52MHZ 3.3V LVDS
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
40mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)